nová príchuť
HYDROCOMPLEX AMINO 5000®

HYDROCOMPLEX AMINO 5000®

  • Urýchľuje regeneráciu po výkone 
  • Vysoký obsah bielkovín
  • Napomáha naberaniu čistej svalovej hmoty
  • Obsahuje až 85% čistých aminokyselín v tablete

HYDROCOMPLEX AMINO 5000®

Výhody

 

  • Urýchľuje a prehlbuje regeneráciu po výkone
  • Podporuje rast čistej svalovej hmoty
  • Vysoký obsah bielkovín
  • Vynikajúca vstrebateľnosť
  • Zabraňuje katabolizmu

Základná charakteristika:

 

 

Hydrocomplex Amino 5000 predstavuje najvyššiu možnú dosiahnuteľnú kvalitu pre aminokyseliny. Vyznačuje sa jedinečnou rovnováhou aminokyselín, ktorá poskytuje vášmu telu dusík potrebný pre silnejšie a hustejšie svalstvo. Každá tableta obsahuje až 1000 mg čistých bielkovín získaných kvalitnou technológiou hydrolizácie. Svaly tak majú k dispozícií potrebnú dávku aminokyselín pre rast a regeneráciu. Hydrocomplex Amino je určený pre športovcov, ktorí chcú zabrániť devastácií vlastnej svalovej hmoty a podporiť nárast kvalitnej svalovej hmoty. Kvalitný príjem bielkovín je nevyhnutný pre regeneráciu svalov. Produkt svojou kvalitou splní aj očakávania tých najnáročnejších borcov.

 
 

Informácie o produkte

Hydrokomplex Amino 5000 predstavuje najvyššiu možnú dosiahnuteľnú kvalitu pre aminokyseliny. Je vyrobený metódou hydrolizácie, pri ktorej je získaný maximálny možný počet bielkovín v tablete.

Vyznačuje sa jedinečnou rovnováhou aminokyselín, ktoré poskytujú vášmu telu dusík potrebný pre silnejšie a hustejšie svalstvo. Hydrolizovaním bielkovín v tomto produkte boli vyvinuté doteraz najrýchlejšie pôsobiace aminokyseliny. Pravidelným užívaním napomáhajú budovaniu kvalitnej svalovej hmoty a urýchľujú regeneráciu. Predstavujú ultra čisté aminokyseliny práve preto, lebo sú vyrobené výhradne z izolátov hydrolizovaných bielkovín.

Zloženie: Hydrolyzát srvátkového konc., mikrokrystatická celulóza, fosforečnan tri-vápenatý, stearan horečnatý.  

Odporúčané dávkovanie:

1 dávka: 4 tablety + väčšie množstvo vody
Užívajte 3 - 4 krát denne, najlepšie medzi jedlami.

Upozornenie: Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a kojace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody spôsobené vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť 24 mesiacov od dátumu výroby.

  NUTRIČNÉ HODNOTY           100 g 1 tableta
Tuky 3 g 40,5 mg
- z toho nasýtené mastné kyseliny 2,4 g 32,4 mg
Sacharidy 8,9 g 120,15 mg
- z toho cukry 0 g 0 mg
Vláknina 0 g 0 mg
Bielkoviny 72 g 972 mg
Soľ 0,93 g 12,56 mg
Energetická hodnota 1 484 kJ
350 kcal
20,03 kJ
4,73 kcal

 

1 DÁVKA - 4 tablety

Pozri tiež tieto bomby