nová príchuť
BCAA BOMB COMPLEX
BCAA BOMB COMPLEX - Black Currant
BCAA BOMB COMPLEX - Pomaranč
BCAA BOMB COMPLEX - Limetka
BCAA BOMB COMPLEX - Melón
BCAA BOMB COMPLEX - Zelené jablko
BCAA BOMB COMPLEX - Ananás

BCAA BOMB COMPLEX

 • Vysoký obsah čistých BCAA
 • Obsahuje PepForm® (leucínové peptidy)
 • Neobsahuje žiadny cukor
 • Navodzuje pozitívnu dusíkovú bilanciu

BCAA BOMB COMPLEX

Výhody

 

 • Vysokoúčinná anabolická a antikatabolická zmes
 • Posilňuje imunitný systém
 • Dodáva príval energie a urýchľuje regeneráciu
 • Navodzuje pozitívnu dusíkovú bilanciu
 • Neobsahuje žiadny cukor

Základná charakteristika:

 

 

BCAA Bomb Complex predstavuje ultrakoncentrovaný BCAA doplnok výživy s vysokým obsahom aminokyselín leucín, izoleucín a valín v extrémne silnom pomere 8:1:1. Vysoký obsah aminokyselín zabezpečuje kvalitnú ochranu svalov, regeneráciu a rast čistej svalovej hmoty. Každá porcia obsahuje až 5000 mg čistých BCAA aminokyselín a 1000 mg L-Glutamínu pre ochranu svalovej hmoty. Pravidelné užívanie BCAA Bomb Complex napomáha zväčšovaniu svalových buniek a zabraňuje katabolizmu. Prášková aminokyselinová zmes má vynikajúcu príchuť a perfektnú rozpustnosť. Svojou kvalitou tento produkt naplní aj očakávania náročných borcov.

 
 

Informácie o produkte

BCAA Bomb Complex predstavuje ultrakoncentrovaný BCAA doplnok výživy s vysokým obsahom aminokyselín leucín, izoleucín a valín v extrémne silnom pomere 8:1:1. Vysoký obsah aminokyselín zabezpečuje kvalitnú ochranu svalov, rýchlu regeneráciu po tvrdých tréningoch a rast čistej svalovej hmoty. Navyše na ochranu svalovej hmoty po ťažkých tréningoch je pridaný L-glutamín so zvýšeným obsahom pre kvalitnú regeneráciu. Pravidelné užívanie tejto vysokoúčinnej aminokyselinovej zmesi zabezpečuje rýchle a trvácne prírastky čistej svalovej hmoty.

Zloženie: L-leucín, L-glutamín, L-valín, citrulín malát, sacharóza, aróma podľa príchute, sójový lecitín. Konzervant: kyselina citrónová. Sladidlá: xylitol, sucralosa, acesulfam K. Odporúčané dávkovanie: Užívajte 10 gramov 1-krát denne 30 minút pred tréningom a rozmiešajte vždy s dostatočným množstvom vody alebo obľúbeného nápoja. Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C starostlivo uzavreté. Chráňte pred mrazom a slnečným žiarením. Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním. Alergény: Obsahuje sóju. 

Výhody:

 • vysoko účinná anabolická a antikatabolická zmes
 • dodáva príval energie a urýchľuje regeneráciu
 • vysoká dávka leucínu pre maximálnu ochranu vašich svalov
 • posilňuje imunitný systém
 • navodzuje pozitívnu dusíkovú bilanciu
 • obsahuje čisté vysokokvalitné BCAA a L-Glutamine
 • neobsahuje žiadny cukor


L-leucín

Je jedna z esenciálnych rozvetvených aminokyselín, ktorá podporuje regeneráciu a chráni svalové tkanivo. Leucín slúži ako výborný zdroj energie pri vysokointenzívnych tréningoch. 

Izoleucín

Stabilizuje a reguluje hladinu cukru v krvi. Potrebný pre tvorbu hemoglobínu. Zvyšuje energiu, vytrvalosť a pomáha pri hojení a uzdravovaní svalových tkanív.

Valín

Zodpovedá za produkciu energie počas telesnej aktivity, podieľa sa na regulácii imunitného systému. Zabezpečuje pozitívnu dusíkovú bilanciu. Napomáha dosiahnuť lepší spánok po tréningoch.

Glutamín

Glutamín je dôležitým prostriedkom pre nárast, ochranu a regeneráciu svalstva. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Užívanie glutamínu je zvlášť užitočné počas redukčnej diéty pri obmedzení sacharidov.

Citrulín malát

Citrulín malát je jedinečná kombinácia aminokyseliny citrulínu a organického malátu. Citrulín pomáha pri odstraňovaní toxínov, ako je kyselina mliečna a amoniak, ktoré sú vedľajšími produktami intenzívnej fyzickej námahy, metabolizmu bielkovín a katabolických svalov. 

   ZLOŽENIE           100 g 10 g dávka
PepForm (leucinové peptidy) 40 g 4 g
L-Leucín 5 g 0,5 g
L-Izoleucín 5 g 0,5 g
V-Valín 40 g 4 g
L-Glutamin 5 g 0,5 g
Citrulline Malate 5 g 0,5 g


1 DÁVKA - 10 g

Pozri tiež tieto bomby